Montáž turba

DOPORUČENÍ TÝKAJÍCÍ SE MONTÁŽE A POUŽÍVÁNÍ TURBODMYCHADEL

 1. Výměna motorového oleje a filtru (u vozidel, kde výrobce nařizuje výměnu, i výměna filtru na přívodu mazacího oleje, popř. výměna celého mazacího potrubí.. např. Audi 2.5TDi, Passat 1.8 i Turbo).
 2. Kontrola filtru nasávaného vzduchu,popř.výměna
 3. Kontrola těsnosti sacího potrubí, zjistit zda-li se ve filtrboxu nebo potrubí spojující ho se vstupem do turbodmychadla nebo ve výfukových svodech nenalézají cizí předměty.
 4. Kontrola průchodnosti cest zásobujících a odvádějících olej do turbodmychadla. POZOR NA ČASTÉ OHNUTÍ A ZALOMENÍ TRUBIČEK!
 5. V případech, že poškození původního turbodmychadla bylo způsobeno nedostatkem mazacího oleje (naši pracovníci Vás na tuto skutečnost upozorní po rozebrání Vámi dodaného poškozeného turbodmychadla), bude nutná i kontrola tlaku mazacího oleje na výstupu z mazacího potrubí.
 6. Samotná montáž turbodmychadla za použití nových těsnění na místech předepsaných výrobcem. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPOUŽÍVAT NA UTĚSNĚNÍ SILIKONOVÝ TMEL!
 7. Nastartovat a nechat běžet motor na volnoběžné otáčky několik minut a zároveň kontrolovat těsnost všech spojů.
 8. Po delší jízdě je vhodné po zastavení nechat běžet motor na volnoběh alespoň po dobu jedné minuty, předejdete tak předčasnému ukončení životnosti Vašeho turbodmychadla.
  POZOR:

  Nedodržování výše uvedených bodů není doporučeno neboť může mít za následek poškození nově opraveného turbodmychadla a ztrátu námi poskytované záruky.

akce
SUPER PŘEDVÁNOČNÍ AKCE!!! SKORO VŠE ZA 5999 ,- Kč
 SUPER PŘEDVÁNOČNÍ AKCE!!! SKORO VŠE ZA 5999 ,- Kč
S koncem roku peněženka dostává na frak ..Rozhodli jsme se Vaší pěněžence naopak ulehčit ..Nejprodávanější turbodmychadla Vám prodáme za neuvěřitelnou cenu 5999,- Kč a to s novým středem a zárukou 2 roky..!! U turbodmychadel s VNT je podmínka, nepoškozená geometrie .Cena platí pro neplátce DPH...AKCE PLATÍ AŽ DO KONCE ROKU!!!
18.02.2016 - 31.12.2016
novinky
17.11.2016
TESTOVÁNÍ TURBODMYCHADEL
Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku zaměřenou na testování a seřizování turbodmychadel. Díky nejmodernější současné technologii jsme Vám schopni zajistit v ČR ojedinělý  servis . Více v oddíle " Testování turbodmychadel".
19.09.2016
NOVÉ STRÁNKY
Omlouváme se , že neaktualizujeme již náš E - shop , ale díky rozšíření naší firmy o další pobočku a rozšíření služeb  pro Vás připravujeme zcela nové webové stránky. Většinu bežných turbodmychadel provozovaných v ČR máme skladem , bez ohledu na to, jestli je máme vystavené v E - shopu , stačí se pouze telefonicky informovat. Děkujeme za pochopení.
anketa
Líbí se vám nový web?
ano (81%)
ne (19%)
Celkem hlasovalo: 298