Montáž turba

DOPORUČENÍ TÝKAJÍCÍ SE MONTÁŽE A POUŽÍVÁNÍ TURBODMYCHADEL

 1. Výměna motorového oleje a filtru (u vozidel, kde výrobce nařizuje výměnu, i výměna filtru na přívodu mazacího oleje, popř. výměna celého mazacího potrubí.. např. Audi 2.5TDi, Passat 1.8 i Turbo).
 2. Kontrola filtru nasávaného vzduchu,popř.výměna
 3. Kontrola těsnosti sacího potrubí, zjistit zda-li se ve filtrboxu nebo potrubí spojující ho se vstupem do turbodmychadla nebo ve výfukových svodech nenalézají cizí předměty.
 4. Kontrola průchodnosti cest zásobujících a odvádějících olej do turbodmychadla. POZOR NA ČASTÉ OHNUTÍ A ZALOMENÍ TRUBIČEK!
 5. V případech, že poškození původního turbodmychadla bylo způsobeno nedostatkem mazacího oleje (naši pracovníci Vás na tuto skutečnost upozorní po rozebrání Vámi dodaného poškozeného turbodmychadla), bude nutná i kontrola tlaku mazacího oleje na výstupu z mazacího potrubí.
 6. Samotná montáž turbodmychadla za použití nových těsnění na místech předepsaných výrobcem. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPOUŽÍVAT NA UTĚSNĚNÍ SILIKONOVÝ TMEL!
 7. Nastartovat a nechat běžet motor na volnoběžné otáčky několik minut a zároveň kontrolovat těsnost všech spojů.
 8. Po delší jízdě je vhodné po zastavení nechat běžet motor na volnoběh alespoň po dobu jedné minuty, předejdete tak předčasnému ukončení životnosti Vašeho turbodmychadla.
  POZOR:

  Nedodržování výše uvedených bodů není doporučeno neboť může mít za následek poškození nově opraveného turbodmychadla a ztrátu námi poskytované záruky.

akce
SUPER AKCE!!! OCTAVIA I. 81kw ZA 4.499 ,- Kč
 SUPER AKCE!!! OCTAVIA I. 81kw ZA 4.499 ,- Kč
Na přání mnoha zákazníků zařazujeme do nabídky turbodmychadla ,které většina firem nabízí pod názvem "klasický repas" . Turbodmychadlo má novou sadu ložisek a vrtule. Je řádně vyváženo a dováženo na cca 160 - 200 tis. ot. a nastaveno na stolici. Podmínkou je vrácení starého kusu ,který nemá poškozen střed,VNT a ventil podtlaku. Uvedená cena je pro plátce DPH ,bez DPH. Pro neplátce je cena 4.699.,- Kč .
06.02.2018
novinky
17.11.2016
TESTOVÁNÍ TURBODMYCHADEL
Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku zaměřenou na testování a seřizování turbodmychadel. Díky nejmodernější současné technologii jsme Vám schopni zajistit v ČR ojedinělý  servis . Více v oddíle " Testování turbodmychadel".
19.09.2016
NOVÉ STRÁNKY
Omlouváme se , že neaktualizujeme již náš E - shop , ale díky rozšíření naší firmy o další pobočku a rozšíření služeb  pro Vás připravujeme zcela nové webové stránky. Většinu bežných turbodmychadel provozovaných v ČR máme skladem , bez ohledu na to, jestli je máme vystavené v E - shopu , stačí se pouze telefonicky informovat. Děkujeme za pochopení.
anketa
Líbí se vám nový web?
ano (81%)
ne (19%)
Celkem hlasovalo: 308