TESTOVÁNÍ TURBODMYCHADEL

Třídit podle:
TESTOVÁNÍ TURBODMYCHADEL

TESTOVÁNÍ TURBODMYCHADEL

TESTOVÁNÍ TURBODMYCHADEL Nemá Vaše auto výkon? Většina automechaniků to rovnou „svede“ na turbo , aniž by zkoumali další možné příčiny ztráty výkonu . Potom se my zde setkáváme se situací , kdy na turbodmychadle neshledáváme žádné zjevné poškození , ale automechanik nebo majitel přesto trvá na jeho repasi . Turbodmychadlo se vymění a ….nic. Auto nejede dál . Abychom Vám ušetřili peníze za „zbytečnou“ repasi , dokážeme Vám nyní nybídnout díky nejmodernější technologii otestování turbodmychadla přímo v jeho provozních podmínkách. Díky unikátní stolici , kterou jsme si nechali vyrobit na zakázku dokážeme nasimulovat přesné provozní podmínky jednotlivých motorů a vyzkoušet Vaše turbodmychadlo přímo v provozu ve všech režimech , včetně otestování elektronických regulací naklápění VNT a snímačů poloh membrány ovládacích ventilů. Samozřejmostí je vytištění protokolu o jeho funkci . Díky této technologii jsme také schopni námi repasovaná turbodmychadla přesně seřídit na výrobcem požadované hodnoty tlaku a množství podávaného vzduchu . Správné nastavení mnohdy také stačí k tomu , aby turbodmychadlo začalo pracovat tak , jak má a nahradí to zbytečně drahou opravu. V případě , že se ukáže Vaše turbodmychadlo jako nedostatečně funkční a odeberete od naší firmy turbodmychadlo jiné (repasované nebo nové), máte otestování Vašeho turbodmychadla zcela ZDARMA ! Nevyhazujte zbytečně peníze , nechte si své turbodmychadlo nejprve otestovat !!!

Cena: 0,- Kč
1
akce
SUPER AKCE!!! OCTAVIA I. 81kw ZA 4.499 ,- Kč
 SUPER AKCE!!! OCTAVIA I. 81kw ZA 4.499 ,- Kč
Na přání mnoha zákazníků zařazujeme do nabídky turbodmychadla ,které většina firem nabízí pod názvem "klasický repas" . Turbodmychadlo má novou sadu ložisek a vrtule. Je řádně vyváženo a dováženo na cca 160 - 200 tis. ot. a nastaveno na stolici. Podmínkou je vrácení starého kusu ,který nemá poškozen střed,VNT a ventil podtlaku. Uvedená cena je pro plátce DPH ,bez DPH. Pro neplátce je cena 4.699.,- Kč .
06.02.2018
novinky
17.11.2016
TESTOVÁNÍ TURBODMYCHADEL
Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku zaměřenou na testování a seřizování turbodmychadel. Díky nejmodernější současné technologii jsme Vám schopni zajistit v ČR ojedinělý  servis . Více v oddíle " Testování turbodmychadel".
19.09.2016
NOVÉ STRÁNKY
Omlouváme se , že neaktualizujeme již náš E - shop , ale díky rozšíření naší firmy o další pobočku a rozšíření služeb  pro Vás připravujeme zcela nové webové stránky. Většinu bežných turbodmychadel provozovaných v ČR máme skladem , bez ohledu na to, jestli je máme vystavené v E - shopu , stačí se pouze telefonicky informovat. Děkujeme za pochopení.
anketa
Líbí se vám nový web?
ano (81%)
ne (19%)
Celkem hlasovalo: 308