+420 777 750 088 (Technická podpora) +420 777 767 000 (Objednávky a reklamace)

A kdo že my jsme? Turba.cz Pardubice, jak mnozí rádi říkají.

Jsme tým, rodinná firma, která repasujeme převážně turba, neboli turbodmychadla nejen pro osobní vozy u nás na pobočce v Pardubicích. Výhradně tímto oborem se náš tým zabývá více než 15 let a nějací členové i déle. A tak zkušenosti jak s poškozením, ale i opravou turbín máme opravdu značné. To využívají mechanici z širokého okolí ať už z autorisovaných servisů, či menších dílen. A můžete jich využít i Vy, nám nevadí pokud si nečím nejste jisti, nevíte proč se turbodmychadlo porouchalo a nebo jen potřebujete pomoci s výběrem toho přesného modelu pro vaše auto.

My nejsme překupníci, nebydlíme až nezvykle blízko hranic a u nás nemusíte čekat, až Vámi objednané turbo někde objednáme z ciziny. My je prostě repasujeme u nás, můžete k nám přijít na pobočku a cokoliv vyřešit tady. Máme všechny základní turba na nejčastější vozy co jezdí na českých silnicích na skladě připravené a tak Vám šetříme čas. Né že by nám opravy trvaly dlouho, většina zakázek je totiž připravená do druhého dne a když ho přinesete ráno, tak bude hotové už i odpoledne. Víme totiž, jaké to je, když Vám zůstane auto na zvedáku a máte čekat, proto se snažíme vždy vyhovět zákazníkům a mít turbodmychadla připravené dopředu.

Dílů tady držíme plný sklad a tak pro nás není problém plnit vaše požadavky, ať už máte Octavii nebo cokoliv jiného.

Nebojíme se ani atypických turbodmychadel a tak už jsme opravovali turbodmychadla na veterány, různé stroje či vozítka, ikdyž ty trvají déle.

Jak opravy probíhají?

Připravujeme pro Vás kompletní video, abyste měli představu, jak to u nás vypadá a čím si Vaše turbodmychadlo projde, když ho k nám dovezete.

1. fáze - První kontrola turbodmychadla po vizuální stránce, hledají se možné příčiny toho, na co si zákazník stěžuje.

2. fáze - Turbodmychadlo se přijme, označí se, umeje se a následně rozebere na jednotlivé díly.

- v této fázi se určí poškození turbodmychadla, jestli je potřeba opravit, či jen vyčistit nebo nastavit

3. fáze - Turbodmychadlo se znova vymeje, tentokrát vevnitř a je připraveno na pískování.

- hliníkové části putují do skelné pískovačky, ty litinové pak do železné. Po pískování jsou tyto části zbaveny rzi a všech ostatních olejů a usazených spalin.

4. fáze - Určité díly jdou na leštění, jiné na lakování. Turbodmychadlové svody pak na rovnání.

5. fáze - Turbodmychadlo jde na seskládání. Všechny špatné a nevyhovující díly jsou vyřazené a místo nich jdou díly nové, ať už kompletní střed z přímo z fabriky, či nové geometrie naklápění lopatek nebo ventil, ať už podtlakový či elektrický.

6. fáze - Testování a nastavení. Každé turbo musí být správně nastaveno, aby dosahovalo správného plnícího tlaku v těch správných otáčkách. to je kritická fáze v repasování turbodmychadel. Turbodmychadlo na testovací stolici prochází stejnými podmínkami, jako ve vašem voze a to, že je připojeno na přítok i odtok oleje a je roztáčeno přesně požadovaným množstvím vzduchu, jaké produkuje automobil, ze kterého turbína je. Ta se pak nastaví, aby požadovaný tlak podávaného vzduchu odpovídal s množstvím, které po něm bude chtít jednotka v autě a tak vám vůz nepadal do nouzového režimu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení